← Wstecz | Drukuj

Michael Page / Oferta z dnia: 29/04/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Project Manager
Miejsce pracy: ŚLąSkie / śląskie / Polska

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, jednego z największych i najnowocześniejszych przedsiębiorstw produkcyjnych, z ugruntowaną pozycją w branży na terenie Polski, działającego w obszarze wydobycia, przetwarzania i sprzedaży surowców naturalnych poszukuję osoby na stanowisko Project Managera. Kandydat zarządzał będzie projektami budowlanymi w obszarze obróbki kamienia naturalnego.

Informacje o kliencie

* Kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją robót budowlanych - głównie na południu Polski

* Zarządzanie zespołem pracowników- około 6 osób

* Przestrzeganie harmonogramu robót

* Bieżąca współpraca i koordynacja z generalnym wykonawcą

* Rozliczenie okresowych przerobów kosztów budowy

* Prowadzenie kompleksowej dokumentacji budowy

* Nadzór nad jakością wykonywanych robót

* Udział w tworzeniu ofert na realizację robót budowlanych

Profil kandydata

* Wykształcenie wyższe budowlane oraz uprawnienia konstrukcyjno-budowlane wymagane

* Czynne Prawo jazdy kat B

* Doświadczenie w kierowaniu projektami budowlanymi i zarządzaniu pracownikami

* Znajomość pakietu MS Office

* Pracowitość i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

* Mile widziane doświadczenie w branży kamieniarskiej

* Dobra organizacja pracy własnej

* Znajomość programu AutoCAD

Oferujemy

* Możliwość kreowania ciekawych rozwiązań oraz udział w innowacyjnych projektach budowlanych
* Współpraca zarówno z klientem indywidualnym, jak i dużymi przedsiębiorstwami;
* Wsparcie merytoryczne na etapie wdrożenia oraz dalszej współpracy;
* Zatrudnienie w organizacji, która corocznie odnotowuje znaczące wzrosty;

Dane firmowe

Michael Page