Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

MGGP S.A. / Oferta z dnia: 12/09/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Asystent Kierownika Projektu
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

  • Bieżące wsparcie Kierownika Projektu,

  • Nadzór nad przestrzeganiem zapisów umowy z klientami i podwykonawcami,

  • Optymalizacja i weryfikacja harmonogramu i budżetu projektu,

  • Uczestnictwo w naradach, spotkaniach projektowych,

  • Poszukiwanie podwykonawców,

  • Kontrola i optymalizacja kosztów,

  • Współpraca z Działem Finansowym i Prawnym w zakresie prowadzonych projektów,

  • Obsługa wewnętrznych systemów finansowych związanych z prowadzeniem projektu,

  • Prowadzenie ewidencji umów, faktur, płatności,

  • Prowadzenie ewidencji korespondencji związanej z projektem,

  • Opracowanie pism,

  • Nadzór nad jakością realizacji zadań przez podwykonawców,

  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji związanej z projektem.

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:

  • Znajomości metodyki zarządzania projektami,

  • Wykształcenia wyższego technicznego lub ekonomicznego,

  • Bardzo dobrych umiejętności pracy na komputerze (pakiet MS Office, poczta elektroniczna, systemów finansowych);

  • Prawa jazdy kat. B,

  • Doświadczenia w pracy przy zarządzaniu projektami będzie dodatkowym atutem.

Oczekiwane predyspozycje osobowościowe:

  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne,

  • Kreatywność,

  • Dyspozycyjność,

  • Systematyczność i dokładność.

Oferujemy

  • Pracę według międzynarodowych standardów w zespole wysokiej klasy inżynierów;

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego;

  • Otwartą drogę rozwoju w strukturach firmy oraz wzmocnienie kluczowych kompetencji;

  • Możliwość skorzystania na preferencyjnych warunkach z pakietu benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe).

Dane firmowe

MGGP S.A.