← Wstecz | Drukuj

Max Bau Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 18/08/2019

Stanowisko: Brygadzista / monter sieci zewnętrznej wodno - kanalizacyjnej
Miejsce pracy: Niemcy / / Niemcy

Opis stanowiska

Zatrudnimy do naszych budów na terenie Niemiec wykwalifikowanych brygadzistów, monterów sieci zewnętrznej wod.-kan.

Wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku brygadzisty/montera zew. sieci wod.-kan.

  • wykształcenie zawodowe lub techniczne

  • umiejętność obsługi niwelatora oraz niwelatora laserowego

  • umiejętność czytania planów oraz rysunków technicznych

  • prawo jazdy kat. B

  • mile widziana znajomość j. niemieckiego

  • samodzielność

  • sumienność

  • dokładność oraz rzetelność

Oferujemy

  • stałą pracę

  • wysokie zarobki od 7000 do 12000 PLN netto

  • świadczenia rodzinne

  • urlop niemiecki (SOKA)

  • zapewniamy dojazdy do pracy z Polski do Niemiec, a co 2 lub 3 tygodnie zjazd do Opola (z możliwością pozostawienia auta na 24 h strzeżonej bazie w Opolu)

Dane firmowe

Max Bau Sp. z o.o.