← Wstecz | Drukuj

MASFALT Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 06/08/2020

Oferowana praca

Stanowisko: Operator Ładowarki
Miejsce pracy: Polkowice / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

Pracując na powyższym stanowisku zajmiesz się załadunkiem i rozładunkiem surowców oraz umieszczeniem ich w wyznaczonym miejscu. Codzienną obsługą i kontrolą stanu technicznego użytkowanego urządzenia oraz prowadzeniem dokumentacji z tym związanej. Zakres obowiązków obejmować będzie również zgłaszanie wszelkich usterek, awarii i uszkodzeń. Udział w pracach porządkowych na terenie Zakładu.

Wymagania

Jeśli spełniasz poniższe wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe - kierunek mechaniczny lub elektryczny;

  • Uprawnienia do obsługi ładowarki jednonaczyniowej klasy I;

  • Zdolności manualne;

  • Sumienność w wykonywaniu zadań;

  • Dyspozycyjność, samodzielność w podejmowaniu decyzji;

  • Mile widziane uprawnienia spawalnicze (elektroda otulona).

Oferujemy

Oferujemy Tobie:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę;

  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i zakresu obowiązków;

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;

  • Bezpłatne szkolenia w celu uzyskania dodatkowych uprawnień;

  • Możliwość wykupienia ubezpieczenia grupowego na życie;

  • Przyjazną atmosferę pracy i dobre warunki pracy (odzież, napoje).

Dane firmowe

MASFALT Sp. z o.o.