Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

Martship Sp. z o. o. Work Access Sp. komandytowa / Oferta z dnia: 11/09/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Elektryk / monter kabli elektrycznych
Miejsce pracy: śląskie / Polska

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Niemcy – Bielefeld i Osnabruck

  • Samodzielny montaż instalacji elektrycznej na budowach przemysłowych

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie w zawodzie

  • Posiadanie własnego auta będzie dodatkowym atutem

  • Język niemiecki lub język angielski będzie dodatkowym atutem

  • Samodzielność w wykonywaniu prac instalacyjnych

  • Doświadczenie przy układaniu kabli na budowach przemysłowych

  • Znajomość czytania planów rysunków

Oferujemy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę u niemieckiego pracodawcy

  • Pełen pakiet socjalny, ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne w Niemczech

  • Zakwaterowanie w pokojach 2-osobowych,

  • Rotacja 3 tygodnie / na 1 tydzień wolnego

  • Wyjazd od zaraz

  • Stawka godzinowa:

  • Wynagrodzenie brutto 11,40 € brutto / godz.

  • Dieta 12,00 € / dzień

  • Przewidywana ilość godzin: 160 godz. / miesięcznie + plus nadgodziny (łącznie do 200 godz. / miesięcznie)

Dane firmowe

Martship Sp. z o. o. Work Access Sp. komandytowa