Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

Mar-bud spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Budownictwo spółka komandytowa / Oferta z dnia: 13/05/2022

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier budowy
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • Nadzór betonowań na drugiej zmianie;

  • Sporządzanie zestawień i zapotrzebowań materiałowych;

  • Zamawianie materiałów;

  • Kontrola jakości prac;

  • Sporządzanie przedmiarów i obmiarów robót;

  • Analiza i kontrola dokumentacji technicznej;

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – z zakresu budownictwa;

  • Bardzo dobra znajomość programów MS Office (Word, Excel, Outlook);

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;

  • Dobra znajomość programu AutoCAD

  • Poszukujemy osoby sumiennej, dokładnej, zaangażowanej, łatwo nawiązującej kontakty.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia praktyki do uprawnień;

  • Prywatną opiekę medyczną;

  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat w ramach umowy o pracę;

  • Przeszkolenie w zakresie programu SAP;

  • Przyjazną atmosferę pracy.

Mar-bud spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Budownictwo spółka komandytowa