Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

Mar-Bud Sp. z o.o. Budownictwo Sp.k. / Oferta z dnia: 12/06/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. wycen i kosztorysowania
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie ofert i wycen w zakresie budownictwa kubaturowego na podstawie dokumentacji przetargowej;

  • Koordynacja branżowa ze specjalistami innych branż;

  • Pozyskiwanie oraz analiza ofert od potencjalnych podwykonawców i dostawców;

  • Optymalizacja przyjętych rozwiązań materiałowych, technicznych i technologicznych;

  • Korespondencję ze zleceniodawcami;

  • Udział w negocjacjach i spotkaniach dotyczących sporządzanych ofert.

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe, co najmniej 2 letnie, w zakresie sporządzania wycen obiektów kubaturowych;

  • Mile widziane doświadczenie w zakresie kierowania zespołem pracowników;

  • Umiejętność czytania dokumentacji projektowej, dokumentów kontraktowych;

  • Umiejętność sporządzania przedmiarów i kosztorysów oraz szacowania wartości robót;

  • Wykształcenie techniczne (preferowane wyższe);

  • Zaangażowanie, sumienność, dyspozycyjność;

  • Znajomość oprogramowania branżowego (Norma, typu CAD, MS Office);

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Udział w interesujących przedsięwzięciach budowlanych;

  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia;

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę wśród dynamicznego zespołu.

Dane firmowe

Mar-Bud Sp. z o.o. Budownictwo Sp.k.