← Wstecz | Drukuj

Malek Fenster & Türen GmbH / Oferta z dnia: 02/01/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Monter Okien
Miejsce pracy: Hildesheim Alte HeerstraßE 27 / / Niemcy

Opis stanowiska

  • Montaż i demontaż okien pvc,  drzwi, rolet i parapetów

  • Ponadto firma oferuje usługi stolarskie oraz wszelkie naprawy drzwi i okien

Wymagania

  • Szukamy osoby z minimum 2-letnim doświadczeniem w branży.

  • Znajomość języka niemieckiego jest mile widziana, ale nie jest niezbędna.

Oferujemy

  • Stawkę 11,50 - 13,50 euro brutto w zależności od posiadanych kwalifikacji

  • Umowę o pracę od kwietnia do grudnia z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony

  • Bezpłatne zakwaterowanie blisko miejsca pracy, klarowne i legalne warunki

  • zatrudnienia oraz pomoc w nauce języka niemieckiego

  • Zależy nam na osobach zainteresowanych dłuższą współpracą (minimum na 7 miesięcy).

  • Praca w zespole polsko-niemieckim z możliwością szybkiej nauki języka niemieckiego.

Dane firmowe

Malek Fenster & Türen GmbH