← Wstecz | Drukuj

LSJ HR Group / Oferta z dnia: 25/05/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Operator maszyn budowlanych
Miejsce pracy: / Niemcy

Opis stanowiska

Dla niemieckiej firmy z branży budownictwa drogowego, poszukujemy operatorów maszyn budowlanych: OPERATOR, KOPARKI/ ŁADOWARKI KOŁOWEJ/ WALCA DROGOWEGO

Miejsce pracy: Drakenburg (około 60 kilometrów od Hanoweru)

Region: Dolna Saksonia, Niemcy

Zarobki: nawet do 2400 Euro netto/ miesięcznie

Wymagania

WYMAGANIA:

  • Dobra znajomość j. niemieckiego

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy jako operator ładowarki/ ładowarki kołowej/ walcarki

  • Doświadczenie w pracy w Niemczech będzie dodatkowym atutem

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • Zarobki: nawet do 2400 Euro netto/ miesięcznie

  • Legalne zatrudnienie bezpośrednio przez firmę niemiecką (bez udziału agencji)

  • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie (projekt 5- letni)

  • Pełen etat, płatne nadgodziny

  • Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV  w j. polskim na adres: niemiecki@lsj.pl  w temacie podając: Operator maszyn budowlanych

LSJ HR Group, nr licencji: 4440
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
tel. 91 814 52 52, www.lsj.pl

Dane firmowe

LSJ HR Group