← Wstecz | Drukuj

LSJ HR Group / Oferta z dnia: 30/04/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik ds. ofertowania - branża elektryczna
Miejsce pracy: Szczecin / zachodniopomorskie / Polska

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Szczecin

Zakres obowiązków:

  • Sprawdzanie/sporządzanie kosztorysów robót elektrycznych i/lub teletechnicznych

  • Wyszukiwanie przetargów i składanie ofert

  • Wyszukiwanie, ocena i kwalifikacja podwykonawców oraz koordynacja spraw związanych z organizowaniem siły roboczej

  • Sporządzanie umów z podwykonawcami, dostawcami

  • Prowadzenie negocjacji techniczno-handlowych z podwykonawcami i dostawcami

  • Współtworzenie, aktualizacja i kontrola budżetu kontraktu, opracowywanie dokumentów kosztowych kontraktu budowlanego

  • Kontrola rozliczenia, zakończenia kontraktu

Wymagania

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość programów AutoCad i Norma

  • Uprawnienia budowlane mile widziane

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego będzie atutem

Oferujemy

Zapewniamy:

  • Zatrudnienie na podstawie dogodnej dla pracownika formy umowy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Cykl szkoleń miękkich i technicznych

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Udział w realizacji interesujących przedsięwzięć

  • Narzędzia niezbędne do pracy

  • Praca na miejscu w obrębie zachodniopomorskiego

Dane firmowe

LSJ HR Group