Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

LSJ HR Group / Oferta z dnia: 02/10/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Inspektor techniczny urządzeń – UDT / TDT
Miejsce pracy: Police / zachodniopomorskie / Polska

Opis stanowiska

Lokalizacja: Police

Będziesz odpowiedzialny za:

  • Przygotowanie niezbędnych analiz i dokumentów technicznych związanych z realizacją projektu leżących po stronie Inwestora

  • Zarządzanie dokumentacją techniczną inwestycji na danym obszarze - zlecanie, przeglądy i opiniowanie

  • Koordynowanie prac projektowych

  • Odbiór urządzeń i rurociągów

  • Planowanie nowych uruchomień i wyłączeń instalacji oraz urządzeń

  • Nadzór nad utrzymaniem właściwego stanu technicznego obiektów infrastruktury technicznej

  • Zapobieganie zaistnieniu zaburzeń, defektów i awarii w procesach eksploatacji majątku.

  • Zgłaszanie usterek i poprawek w swoim obszarze i zapewnienie bezpieczeństwa procesu technologicznego

  • Współpraca z UDT, TDT, Generalnym Wykonawcą oraz z innymi komórkami

  • Weryfikacja i aktualizacja dokumentacji oraz aktualizacja programów doskonalenia tych systemów w nadzorowanym obszarze

Wymagania

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy z jednostkami organizacyjnymi UDT, TDT

  • Wykształcenia technicznego - preferowane wyższe

  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego

  • Doświadczenia w pracy z dokumentacją oraz realizacją zadań inwestycyjnych

Oferujemy

Oferta:

  • Uczestnictwo i zdobycie cennego doświadczenia przy realizacji największej inwestycji przemysłowej

  • Pracę w prężnie rosnącej i rozwijającej się organizacji

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz przejrzysty system premiowy

  • Możliwość współpracy z ekspertami, zdobycie wiedzy i nowych umiejętności

  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym 8-16 lub 7- 15

  • Szkolenia miękkie oraz językowe

  • Prywatna opieka medyczna LUXMED, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do wypoczynku, paczki świąteczne dla dzieci

Dane firmowe

LSJ HR Group