← Wstecz | Drukuj

LPP S.A. / Oferta z dnia: 27/12/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. inwestycji
Miejsce pracy: GdańSk / pomorskie / Polska

Opis stanowiska

TWOIM ZADANIEM BĘDZIE:

  • Koordynowanie i zarządzanie projektami związanymi z budową salonów LPP na terenie Unii Europejskiej

  • Nadzór nad realizacją inwestycji (budowa salonów) zgodnie z umowami najmu oraz w zakresie realizacji standardów technicznych LPP

  • Odbiory techniczne salonów

  • Opracowywanie i kontrola harmonogramów prac

  • Weryfikacja wycen podwykonawców pod kątem technicznym i finansowym

  • Tworzenie i kontrola budżetów planowanych i realizowanych inwestycji

Wymagania

SZUKAMY OSOBY, KTÓRA:

  • Bardzo dobrze zna język angielski

  • Posiada wykształcenie wyższe, techniczne (mile widziane budownictwo, architektura)

  • Jest skrupulatna, samodzielna i dobrze organizuje pracę własną

  • Zna i posługuję się sprawnie pakietem MS Office (Excel, Project)

  • Jest gotowa do częstych podróży służbowych

  • Posiada prawo jazdy kat. B

Mile widziane:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Uprawnienia budowlane

  • Znajomość dodatkowego języka obcego

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (bez okresu próbnego)

  • Pracę w dynamicznym i różnorodnym zespole ludzi, którzy uwielbiają to, co robią

  • Realne możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

  • Twórczą, nieformalną atmosferę pracy i pełną swobodę ubioru - nosisz to, co lubisz

  • Kupony zniżkowe na zakupy w sklepach marek LPP

  • Opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • Dodatkowe benefity (prezenty świąteczne, owocowe czwartki, wyprawki dla młodych rodziców i in.)

  • Parking samochodowy i rowerowy dla pracowników

Dane firmowe

LPP S.A.