Łódzka Spółka Infrastrukturalna sp. z o.o. / Oferta z dnia: 17/10/2017

Stanowisko: Młodszy / Starszy Specjalista ds. Planowania Inwestycji
Miejsce pracy: ŁóDź / łódzkie / Polska

Opis stanowiska

Wymiar etatu: 1 etat

Miejsce wykonywania pracy: „Łódzka Spółka Infrastrukturalna” sp. z o.o.

Główne zadania na stanowisku:

  • Planowanie inwestycji modernizacyjno - odtworzeniowych infrastruktury wodociągowej i kanalizacyjnej na podstawie potrzeb zgłaszanych przez operatorów, we współpracy z Biurem Eksploatacji Infrastruktury.

  • Analiza własności działek oparta na podstawie bazy danych udostępnionych przez ŁOG, na których zaplanowana jest do budowy lub modernizacji infrastruktura wodociągowa i kanalizacyjna pod kątem wykonalności planów inwestycji rozwojowych i modernizacyjno – odtworzeniowych infrastruktury.

  • Prowadzenie całości spraw w zakresie planowania inwestycji rozwojowych oraz modernizacyjno odtworzeniowych w zakresie realizowanym przez Pracownika zgodnie z zatwierdzonym planem Spółki.

  • Nadzór nad terminowością i jakością wykonanej dokumentacji.

  • Przygotowywanie zakresu zlecanej kompleksowej dokumentacji projektowej dla infrastruktury wodociągowej i kanalizacyjnej.

Wymagania

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie (preferowane kierunki: inżynieria środowiska, sanitarna lub kierunki pokrewne),

  • Znajomość budowlanego procesu inwestycyjnego,

  • Znajomość Prawa Budowlanego,

  • Doświadczenie w zakresie opracowywania lub opiniowania dokumentacji projektowej sieci wod-kan - minimum 1 rok (wykształcenie wyższe) lub 3 lata (wykształcenie średnie),

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w szczególności programów z pakietu MS Office,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Dodatkowym atutem będzie:
    - znajomość Prawa Wodnego, Prawa Ochrony Środowiska, Ustawy o ochronie przyrody, Ustawy Prawo Zamówień Publicznych itp. oraz związanych z tymi przepisami rozporządzeń i ustaw,
    - umiejętność posługiwania się oprogramowaniem AutoCAD.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Pracę w stałych godzinach (w trybie jednozmianowym),

  • System premiowy,

  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego,

  • Atrakcyjny pakiet socjalny (bilety do kina/ karnety sportowe, dofinansowanie do wypoczynku),

  • Możliwość kreowania rzeczywistości wewnątrz Spółki i wdrażania w życie najlepszych pomysłów.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • Życiorys i list motywacyjny,

  • Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych
    do celów rekrutacji,

  • Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, staż pracy, kwalifikacje, ukończone kursy itp.

Dane firmowe

Łódzka Spółka Infrastrukturalna sp. z o.o.