LOADING-SYSTEMS POLSKA Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 11/12/2017

Stanowisko: Montażysta / Serwisant Systemów Przeładunkowych (bram i ramp)
Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na danym stanowisku:

  • świadczy usługi serwisowe i montażowe systemów przeładunkowych firmy Loading Systems, diagnozuje i usuwa usterki, wykonuje przeglądy okresowe

  • raportuje działania i ma stały kontakt z koordynatorem serwisu

  • nadzoruje dokumentację wykonawczą i powykonawczą

  • promuje markę Loading Systems poprzez rzetelne i profesjonalne podejście do klienta

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub techniczne

  • podstawowa znajomość elektroniki

  • dobra organizacja pracy

  • umiejętność pracy zespołowej

  • umiejętność pracy z dokumentacją techniczną

  • dyspozycyjność

  • łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność budowania relacji z klientem

  • gotowość do pracy w delegacji na terenie całej Polski

  • inne uprawnienia: spawanie, SEP, podnośniki nożycowe, wózki widłowe będą dodatkowym atutem

  • prawo jazdy kat. B

  • mile widziane: znajomość technik spawalniczych i ślusarskich

Oferujemy

  • umowę o pracę

  • atrakcyjny system premiowy

  • wyposażony samochód i telefon do celów służbowych

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i możliwość rozwoju zawodowego

  • wynagrodzenie 17 zł do 24 zł / godzinę

Dane firmowe

LOADING-SYSTEMS POLSKA Sp. z o.o.