← Wstecz | Drukuj

Lindner Polska Sp.z o.o. / Oferta z dnia: 28/01/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Budowy
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

  • Organizacja oraz nadzór budowy zgodnie z przepisami Prawa Budowlanego, polskimi normami oraz zasadami BHP i ppoż.

  • Terminowa realizacja kontraktów, zgodnie z dokumentacją techniczną
    i harmonogramami

  • Sporządzanie kosztorysów i przedmiarów

  • Prowadzenie kompleksowej dokumentacji budowy

  • Współpraca z Inwestorem,

  • Nadzór nad podwykonawcami i dostawcami

  • Przygotowywanie rozliczeń podwykonawców i materiałów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku 2 lat

  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń

  • Mile widziane uprawnienia projektowe

  • Wiedza z zakresu Prawa Budowlanego i przepisów z nim związanych

  • Znajomość obowiązujących przepisów i norm dotyczących realizacji projektów budowlanych

  • Umiejętność prowadzenia dokumentacji budowlanej

  • Bardzo dobra znajomości obsługi komputera (środowisko MS Office, Autocad, MS Project)

  • Znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego -mile widziana

  • Duża samodzielność i umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu

  • Dyspozycyjność i odpowiedzialność za powierzone zadania.

  • Gotowość do wyjazdów służbowych - WARUNEK KONIECZNY

  • Wysokie umiejętności komunikacyjnych.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Możliwości rozwoju zawodowego

Dane firmowe

Lindner Polska Sp.z o.o.