← Wstecz | Drukuj

Lindner Polska Sp.z o.o. / Oferta z dnia: 28/01/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier budowy
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie m.in.

  • Uczestnictwo w organizowaniu i koordynowaniu prac na budowie

  • Nadzór nad zapewnieniem warunków właściwej organizacji robót oraz spełnienia wymogów obowiązujących przepisów w zakresie BHP i ochrony ppoż.

  • Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji budowy wg procedur firmy

  • Udział w naradach roboczych

  • Stała kontrola stanu materiałowego na budowie

  • Zamawianie materiałów bieżących na potrzeby budowy

  • Kontrola jakościowa i ilościowa dostarczanego materiału

  • Prowadzenie ewidencji dokumentacji projektowej, zamówień, zleceń

  • Prowadzenie ewidencji stanów magazynowych, wynajmowanego sprzętu

  • Techniczna obsługa budowy – uczestnictwo w odbiorach prac nadzorowanych wraz z przygotowanie protokołu odbioru robót

  • Sporządzanie raportów dziennych i raportów bieżącej kontroli robót

Wymagania

  • Wykształcenie Wyższe Kierunkowe o profilu budowlanym

  • Znajomość języka angielskiego i/lub języka niemieckiego – mile widziana

  • Dobra znajomości obsługi komputera (środowisko MS Office, Autocad, MS Project)

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Dyspozycyjność/gotowość wyjazdów w delegacje-WARUNEK KONIECZNY

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • Opieka medyczna

Dane firmowe

Lindner Polska Sp.z o.o.