← Wstecz | Drukuj

LIMNUSWORK Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 25/05/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Dekarz
Miejsce pracy: Amsterdam / / Holandia

Opis stanowiska

Obecnie dla naszego klienta z Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

DEKARZ

Zadania

  • Pokrycia dachów różnymi rodzajami dachówek

  • Konserwacja i naprawa dachów - różne rodzaje

  • Wykonywanie innych prac dekarskich

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (warunek konieczny)

  • Doświadczenie w kładzeniu płytek dachowych

  • Ważny certyfikat SCC, VCA

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

Oferujemy

  • Legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach

  • Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

  • Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym

  • Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę

  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji drogą elektroniczną załączając CV oraz uprawnienia.

W razie pytań  prosimy o kontakt telefoniczny pod nr. 511771704 w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 8:30 - 16:30

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

"Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest LimnusWork Sp. z o.o. al. 29 listopada 153/1-4, 31-406 Kraków (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia KRAZ: 15504). Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych i mogą być udostępniane innym odbiorcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a podanie firmie LimnusWork Sp. z o.o. danych osobowych jest dobrowolne.

Wysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, udostępnianie ich klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz na otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy i informacji marketingowych z naszej firmy. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o odesłanie wiadomości zwrotnej wraz ze stosowną informacją."

Dane firmowe

LIMNUSWORK Sp. z o.o.