← Wstecz | Drukuj

LeasingTeam Professional / Oferta z dnia: 20/09/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Budowy
Miejsce pracy: GrudziąDz, Toruń / kujawsko-pomorskie / Polska

Opis stanowiska

  • Kierowanie pracami budowlanymi na etapie przygotowania, realizacji, uruchamiania i odbioru inwestycji,

  • koordynacja prac brygad montażowych oraz podwykonawców,

  • kontrola terminowości, jakości wykonywanych prac

  • utrzymywanie bieżącego kontaktu z wyznaczonymi służbami inwestora oraz nadzoru autorskiego,

  • sporządzanie i przechowywanie dokumentów budowy.

Wymagania

  • Ukończonych studiów wyższych (budownictwo),

  • Min. 2 letnie doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w realizacji konstrukcji stalowych i żelbetowych

  • dyspozycyjność - praca w delegacji na terenie Polski

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się, polskij firmie

  • atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + premie),

  • samochód służbowy + dodatek mieszkaniowy

  • możliwości rozwoju zawodowego

Dane firmowe

LeasingTeam Professional