← Wstecz | Drukuj

Lafarge / Oferta z dnia: 26/09/2022

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Produkcji
Miejsce pracy: Gdynia / pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmować?

  • Przygotowanie i realizacja budżetu

  • Wdrażanie wizji i celów firmy na podległych wytwórniach

  • Dbanie o bezpieczeństwo w każdej lokalizacji w sektorze

  • Odpowiedzialność za jakość produktów i obsługa klienta w sektorze

  • Zarządzanie zespołem produkcyjnym

  • Odpowiedzialność za utrzymanie i prawidłowe funkcjonowanie zakładów produkcyjnych oraz dbanie o przystosowanie zakładów do produkcji produktów specjalnych

  • Zarządzanie magazynem surowców

Wymagania

Więc, jeśli posiadasz:

  • Wykształcenie wyższe preferowane inżynieryjne/menadżerskie

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1

  • Umiejętność podejmowania decyzji, komunikatywność

  • Umiejętność zarządzania zespołem

  • Mile widziana znajomość branży budowlanej

  • Dyspozycyjność, zaangażowanie

  • Umiejętność zarządzania projektami

Oferujemy

Co zyskasz?

  • umowę o pracę, opiekę medyczną Medicover

  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku

  • szansę na rozwój wewnątrz organizacji

  • dostęp do szkoleń, unikalny plan rozwoju kompetencji

  • pracę w wyjątkowym, innowacyjnym miejscu

  • dostęp do najnowocześniejszych technologii

  • pracę w miejscu, gdzie masz wpływ na świat i otoczenie

Dane firmowe

Lafarge