KT (Korea Telecom) Corporation S.A. Oddział w Polsce / Oferta z dnia: 06/11/2014

Stanowisko: Specjalista ds. kontroli dokumentacji technicznej
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Główne obowiązki na oferowanym stanowisku:

  • Weryfikacja dokumentacji projektowej (projektów / rysunków technicznych sieci szerokopasmowej)

  • Sprawdzanie poprawności dokumentacji technicznej pod kątem wymagań projektu oraz pod kątem wymagań zamawiającego

Wymagania

  • Wykształcenie telekomunikacyjne mile widziane

  • Minimum roczne doświadczenie z dokumentacją projektową - warunek konieczny

  • Uprawnienia projektanta mile widziane

  • Dokładność, sumienność, elastyczność

  • Doskonałe umiejętności organizacyjne

Oferujemy

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu (po 2-miesięcznym okresie próbnym) w międzynarodowej firmie

  • Szansę pozyskania doświadczenia w IT, Telekomunikacji i Zarządzaniu Projektem

  • Uczestnictwo w jednym z największych projektów tego typu

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

Dane firmowe

KT (Korea Telecom) Corporation S.A. Oddział w Polsce