← Wstecz | Drukuj

KS Service / Oferta z dnia: 21/09/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Pracownik budowlany - budowa i montaż basenów
Miejsce pracy: Wortegem-Petegem / / Belgia

Opis stanowiska

OBOWIĄZKI

  • budowa basenów od podstaw (prace przygotowujące teren pod budowę obiektu, betonowanie, montaż gotowych elementów)

  • remonty basenów

Wymagania

WYMAGANIA

  • doświadczenie przy budowie i montażu basenów

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • ubezpieczenie ZUS lub KRUS 30 dni przed wyjazdem

  • gotowość do wyjazdu samochodem

Oferujemy

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie w wysokości 13,65 EURO brutto/h

  • zorganizowanie zakwaterowania

  • opiekę polskojęzycznego koordynatora na terenie Belgii

  • zwrot kosztów za paliwo z miejsca zakwaterowania do miejsca w pracy w Belgii

Dane firmowe

KS Service