← Wstecz | Drukuj

KRAKBAU S.A. / Oferta z dnia: 06/08/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Pomocnik Montera Rusztowań (+ kat C)
Miejsce pracy: / Niemcy

Opis stanowiska

  • Montaż rusztowań na kontrakcie zagranicznym (Niemcy),

  • Kompletowanie poszczególnych elementów rusztowań, kontrola ilościowa i jakościowa elementów,

  • Rozładunek i załadunek elementów rusztowań,

  • Ścisła współpraca z Kierownikiem budowy oraz brygadzistą w zakresie realizacji projektu budowlanego.

Wymagania

  • Chęć do pracy i zaangażowanie w powierzone obowiązki,

  • Doświadczenie w pracy na budowie,

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku pomocnika Montera Rusztowań będzie dodatkowym atutem,

  • Znajomość zasad użytkowania rusztowań budowlano-montażowych metalowych typu LAYHER będzie dodatkowym atutem,

  • Prawo jazdy kat C będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Dobre warunki zatrudnienia oraz zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Przejazd do Niemiec oraz codzienne dojazdy do miejsca pracy na koszt firmy,

  • Zakwaterowanie na koszt firmy,

  • Urlop 30 dni i dodatek na dzieci wg prawa niemieckiego,

  • Możliwość długofalowej współpracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym,

  • Szkolenia zawodowe.

Dane firmowe

KRAKBAU S.A.