Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

"Koleje Mazowieckie - KM" sp. z o.o. / Oferta z dnia: 22/09/2022

Stanowisko: Główny Specjalista ds. Inwestycji Rozbudowy Sekcji Napraw i Eksploatacji Taboru
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

Prowadzenie spraw związanych z realizacją i rozliczeniem inwestycji

  • przygotowanie materiałów niezbędnych do przeprowadzenia procedury udzielenia zamówienia,

  • weryfikacja dokumentów niezbędnych do sporządzenia umowy i przygotowanie umowy,

  • organizowanie spotkań roboczych,

  • monitorowanie przebiegu prac projektowych,

  • monitorowanie wykonania koncepcji PFU oraz SIWZ,

  • monitorowanie przebiegu robót koncepcyjnych, projektowych i budowlanych,

  • udział w przygotowaniu niezbędnych koncepcji, dokumentacji, projektów również we współpracy z innymi komórkami organizacyjnymi Spółki KM,

  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie niezbędnym do realizacji Projektu,

  • udział w zadaniach dotyczących eliminacji ryzyka niepowodzenia ww. przedsięwzięcia,

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne budowlane, bądź inne z doświadczeniem w realizacji inwestycji przez podmiot publiczny,

  • wymagana znajomość procesu inwestycyjnego na każdym etapie przygotowania,

  • wskazany 2-3 letni staż pracy, na podobnym stanowisku,

  • znajomość przepisów prawa w zakresie: Prawa budowlanego, Kodeksu postępowania administracyjnego, Prawa zamówień publicznych, Ustawy o drogach publicznych,

  • umiejętność samodzielnej syntezy danych z wielu źródeł i wyciągania wniosków,

  • inicjatywa i zaangażowanie w pracy,

  • biegła znajomość programów MS Office,

  • prawo jazdy kat. B.

Dane firmowe

"Koleje Mazowieckie - KM" sp. z o.o.