← Wstecz | Drukuj

KOGENERACJA S.A. / Oferta z dnia: 17/05/2021

Stanowisko: Specjalista ds. Nadzoru Urządzeń Pozablokowych i Budowlanych
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za

  • nadzór nad stanem technicznym przydzielonego majątku w ramach sekcji,

  • organizację oraz nadzór nad pracami konserwacyjnymi, remontowymi i modernizacyjnymi w zakresie budowlano-konstrukcyjnym,

  • sporządzanie przedmiarów i szacowanie kosztów realizacji przydzielonych zadań remontowych,

  • dokumentacje przebiegu prac dla obiektów budowlanych - odbiory jakościowe (cząstkowe i końcowe – karty pkt. Stop),

  • propozycje rozwiązań problemów technicznych nadzorowanego majątku,

  • wystawianie i zezwoleń pisemnych na pracę,

  • przestrzeganie przepisów BHP służb własnych i podwykonawców, realizacja zaleceń komisji awaryjnych i wypadkowych.

Wymagania

Od kandydatów i kandydatek oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego o profilu budowlanym,

  • ogólnej wiedzy z zakresu budowy, eksploatacji i utrzymania instalacji, maszyn urządzeń energetycznych,

  • podstawowej znajomości procesów technologicznych wytwarzania energii elektrycznej i ciepła,

  • znajomości przepisów BHP w energetyce oraz przepisów branżowych,

  • odpowiedzialności i zaangażowania,

  • umiejętności współpracy,

  • samodzielności działania w sytuacjach nietypowych i stresujących,

  • umiejętności analitycznego myślenia, poszukiwania i przetwarzania informacji z wielu źródeł.

Dodatkowym atutem będzie:

  • minimum 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • uprawnienia konstrukcyjno – budowlane, znajomość procedur urzędowych związanych z przygotowaniem procesu inwestycyjnego dla robót budowlanych,

  • znajomość oprogramowania MS Office (Word, Excel, Power Point, Project).

Oferujemy

Ze swojej strony oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • możliwość poszerzania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności poprzez m.in. udziału w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,

  • prywatną opieką medyczną dla Ciebie i członków Twojej rodziny,

  • bogaty system kafeteryjny ZFŚS,

  • dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka,

  • bogaty pakiet świadczeń dodatkowych (np. grupowe ubezpieczenie na życie, korzystne warunki dołączenia do Pracowniczego Programu Emerytalnego),

  • przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą.

Dane firmowe

KOGENERACJA S.A.