← Wstecz | Drukuj

KOBYLARNIA S.A. / Oferta z dnia: 02/11/2020

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. kontraktowych i roszczeń
Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • pełnienie funkcji Specjalisty d/s kontraktowych i roszczeń w ramach realizowanego projektu,

  • nadzorowanie i koordynowanie stosowania się do warunków umowy,

  • przygotowywanie, nadzorowanie i koordynowanie przygotowania roszczeń Wykonawcy,

  • nadzorowanie obiegu i kontrolowanie treści korespondencji,

  • sprawdzanie wyceny robót zamiennych, dodatkowych oraz roszczeń pod względem merytorycznym,

  • sprawdzanie i weryfikowanie korespondencji z Podwykonawcami pod kątem wystąpienia wzajemnych roszczeń,

  • odpowiedzialność za terminowe przygotowanie korespondencji pomiędzy Wykonawcą a Inżynierem i Zamawiającym,

  • ścisła współpraca z Kierownikiem Kontraktu, Kierownikiem budowy, Kierownikami robót oraz Nadzorem i Zamawiającym.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,

  • minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku przy projektach infrastrukturalnych,

  • umiejętność pracy w zespole i negocjacji,

  • konsekwencja w realizowaniu podjętych działań,

  • zaangażowanie w realizowane zadania,

  • dyspozycyjność w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • praca na wyłączność,

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilność i atrakcyjne warunki zatrudnienia na umowę o pracę lub kontrakt,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz niezbędne narzędzia pracy.

Dane firmowe

KOBYLARNIA S.A.