← Wstecz | Drukuj

KOBYLARNIA S.A. / Oferta z dnia: 20/04/2021

Stanowisko: Koordynator Robót Branżowych - Sanitarnych lub Elektrycznych
Miejsce pracy: WąBrzeźNo / kujawsko-pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad procesem realizacji w zakresie robót branżowych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy,

  • nadzorowanie i koordynowanie robót prowadzonych przez podwykonawców,

  • rozwiązywanie problemów technicznych na budowie,

  • kontrola jakości realizacji robót pracowników podwykonawców,

  • współpraca z kierownikiem budowy i dyrektorem kontraktu,

  • zgłaszanie do odbiorów zakresu robót zanikowych i uczestnictwo w odbiorach z inspektorami poszczególnych branż,

  • egzekwowanie od podwykonawców planowania i prowadzenie robót zgodnie z przepisami bhp.

Wymagania

 Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • kilkuletnie doświadczenie w kierowaniu robotami branżowymi na kontraktach drogowych,

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami branżowymi (w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych),

  • znajomość pakietu MS Office oraz programu AutoCad,

  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i negocjacyjne,

  • umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej i zespołu

  • umiejętność efektywnej organizacji pracy pod względem technicznym, ekonomicznym i logistycznym,

  • rzetelność, samodzielność, terminowość,

  • odpowiedzialność, umiejętność poszukiwania rozwiązań i podejmowania decyzji,

  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę na podstawie umowy o pracę,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji w firmie stale zwiększającej  swój udział w polskim rynku infrastrukturalnym,

  • pracę w doświadczonym zespole Wykonawcy/

Dane firmowe

KOBYLARNIA S.A.