← Wstecz | Drukuj

KOBYLARNIA S.A. / Oferta z dnia: 02/11/2020

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Robót Elektrycznych
Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • planowanie i kierowanie wykonania robót elektrycznych;

  • sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych robót;

  • współpraca z kierownikami projektów i kierownikami robót innych branż;

  • przygotowywanie dokumentacji powykonawczej;

  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrycznym;

  • uprawnienia budowlane w zakresie instalacji elektrycznych;

  • przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa;

  • minimum 5 - letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • samodzielność, odpowiedzialność i dyspozycyjność;

  • bardzo dobra znajomość zasad i przepisów BHP;

  • zdolność analitycznego myślenia oraz łatwość podejmowania decyzji;

  • gotowość do pracy w delegacji na terenie Polski.

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilność i atrakcyjne warunki zatrudnienia na umowę o pracę lub kontrakt;

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz niezbędne narzędzia pracy.

Dane firmowe

KOBYLARNIA S.A.