← Wstecz | Drukuj

KOBYLARNIA S.A. / Oferta z dnia: 31/07/2021

Oferowana praca

Stanowisko: Geodeta
Miejsce pracy: Koszalin / zachodniopomorskie / Polska

Opis stanowiska

  • analiza projektów numerycznych i przygotowanie danych do wykorzystania w systemach sterowania z wykorzystaniem nawigacyjnych systemów satelitarnych (GPS)

  • modelowanie geodezyjne 3D dla potrzeb wykorzystania w systemach sterowania maszynami budowlanymi

  • obsługa satelitarnych systemów sterowania maszynami budowlanymi, m.in.: Leica Geosystem,

  • Trimble Earthworks

  • udział w opracowywaniu dokumentacji projektowej (pozyskiwanie danych geodezyjnych, planowanie przestrzennego, weryfikacja merytoryczna i jakościowa dokumentacji geodezyjnej

  • tworzenie zestawień zbiorczych na podstawie danych geodezyjnych oraz przeprowadzonych analiz przestrzennych z wykorzystaniem oprogramowania CAD

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, kierunek: Geodezja i Kartografia

  • minimum 5 lat doświadczenia w pracy geodezyjnej

  • znajomość procedur administracyjnych związanych z uzyskiwaniem pozwoleń na budowę

  • doświadczenie we współpracy z urzędami w zakresie dokumentacji geodezyjnej

  • znajomość rynku usług budowlanych

  • umiejętność obsługi komputera, w szczególności oprogramowania CAD

  • prawo jazdy kat. B, samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie

Mile widziane:

  • posiadanie uprawnień geodezyjnych

  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i zdobywanych umiejętności

  • dostęp do najnowszych, zaawansowanych technologicznie narzędzi pracy

Dane firmowe

KOBYLARNIA S.A.