← Wstecz | Drukuj

KOBYLARNIA S.A. / Oferta z dnia: 02/11/2020

Oferowana praca

Stanowisko: Dyrektor Kontraktu / Kierownik Kontraktu
Miejsce pracy: lubuskie / Polska

Opis stanowiska

Głównymi zadaniami osoby na tym stanowisku będzie:

  • Przygotowanie pod względem formalnym dokumentów tj. zapytania ofertowego, zamówienia, zlecenia, umowy zakupu lub usługi;

  • Kontrola i rozliczanie faktur za dostarczane towary, materiały oraz wykonane usługi;

  • Identyfikacja oraz zbieranie ofert od lokalnych dostawców towarów/materiałów i usług;

  • Weryfikacja i przyjmowanie zamówionych materiałów/towarów pod względem ilościowym i jakościowym;

  • Nadzorowanie nad wykonywaniem usług realizowanych przez innego podwykonawcę oraz odbioru jakościowego i ilościowego realizowanych robót;

  • Rozliczanie ilościowo-wartościowe zakupionych materiałów w stosunku do normowego zużycia;

  • Dokonywanie wspólnie z Kierownikiem Budowy odbiorów robót wykonywanych przez Podwykonawców pod względem jakości i ilości, jak również zgodności z zawartą umową lub zleceniem;

  • Wyszukiwanie korzystnych rozwiązań technologicznych i materiałowych;

  • Prowadzenie baz danych dotyczących zapytań ofertowych i przygotowywanie ofert;

  • Kontakt z dostawcami i podwykonawcami;

  • Współpraca z działami wewnętrznymi firmy.

Wymagania

Wymagania:

  • Studia wyższe (specjalizacja w budownictwie drogowym);

  • Doświadczenie w pracy na budowie - infrastruktura drogowa minimum 2 lata od otrzymania uprawnień;

  • Znajomość zasad kosztorysowania będzie dodatkowym atutem;

  • Znajomość wykonywania robót ziemnych i drogowych;

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej;

  • Umiejętność planowania i optymalizacji procesów;

  • Dobra znajomość branży budowlanej;

  • Biegła obsługa komputera (oprogramowanie MS Office);

  • Znajomość narzędzi AutoCAD 21.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia z możliwością rozwoju zawodowego;

  • Pracę w firmie z nowoczesnym systemem zarządzania i przyjazną kulturą organizacyjną;

  • Możliwość budowania pozycji zawodowej w firmie o ugruntowanej pozycji;

  • Indywidualną ścieżkę rozwoju zawodowego dla naszych pracowników.

Dane firmowe

KOBYLARNIA S.A.