Katalog Budowlany

dodaj ofertę   |   regulamin   |   partnerzy   |   reklama   |   kontakt

Oferty pracy - Wyszukiwarka

Wpisz słowo kluczowe (np. księgowa)
Wybierz region
Wybierz kategorię
Wybierz państwo

← Wstecz | Drukuj

KMS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. / Oferta z dnia: 17/06/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Kosztorysant - kreślarz
Miejsce pracy: WrocłAw, Ul. Jerzmanowska / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

Kosztorysant, kreślarz elementów konstrukcji szklanych, aluminiowych i stalowych.

Wymagania

  • Dobra umiejętność rysowania w programie AUTOCAD 2D

  • Bardzo dobra znajomość programu EXCEL

  • Dokładność

Obowiązki na stanowisku Kosztorysant - kreślarz:

Robienie przedmiarów i kalkulacji do ofert z zakresu balustrad, witryn, fasad, stolarki aluminiowo-szklanej.

Oferujemy

  • Możliwość pracy przy ciekawych inwestycjach.

  • Możliwości rozwoju.

  • Wynagrodzenie: 3 500,00 – 6 000,00 zł brutto

Dane firmowe

KMS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Ogłoszenie pochodzi z portalu Praca.pl