← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 08/11/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Technik Urządzeń Klimatyzacji i Wentylacji
Miejsce pracy: GdańSk / pomorskie / Polska

Opis stanowiska

  • diagnozowanie usterek i awarii urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych z uwzględnieniem pomp ciepła

Wymagania

  • posiadasz znajomość zagadnień oraz chęć poszerzania wiedzy z zakresu HVAC
  • posiadasz znajomość obsługi  komputera: Windows, MS Office
  • posiadasz znajomość budowy oraz konserwacji urządzeń klimatyzacji
  • masz doświadczenie w serwisowaniu i konserwacji urządzeń wentylacji i klimatyzacji
  • mile widziane uprawnienia UDT – F-gazy

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • praca w systemie mobilnym na terenie województwa pomorskiego

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl