← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 21/08/2017

Stanowisko: Technik/Inżynier serwisu instalacji grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
Miejsce pracy: Sosnowiec / śląskie / Polska

Opis stanowiska

EQOS Energie działa w ponad 30 oddziałach, w całej Europie. Zatrudniamy ponad 2.200 pracowników, w ośmiu krajach i w roku 2015 osiągnęliśmy obrót w wysokości ok. 310 mln euro. Pracujemy przy

Wymagania

Główne zadania pracownika:
  • Praca polega na koordynowaniu prac podległych grup serwisowych na przydzielonych obiektach oraz zadaniach w zakresie utrzymania technicznego (instalacje grzewcze, wentylacyjne, chłodnicze, elektryczne). Istotnymi czynnikami są utrzymanie zadowolenia Klienta i najwyższej jakości wykonywanych prac w ramach prowadzonych usług. Ważne jest dostosowanie się do wymagań zawartych w kontraktach serwisowych. Stanowisko podlega bezpośrednio Kierownikowi Oddziału
Niezbędne kwalifikacje:
  • Wykształcenie zawodowe, techniczne lub inżynierskie w zakresie instalacji grzewczo-wentylacyjnych i chłodniczych,
  • Minimum 2 lata doświadczenia na takim samym lub podobnym stanowisku,

Wyślij swoje zgłoszenie na adres:
personalny@eqos-energie.com.

Oferujemy

W EQOS Energie rozumiemy, że ludzie mają znaczenie, dlatego staramy się budować długotrwałe więzi. Dzięki zaangażowaniu naszych pracowników,

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl