← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 28/12/2019

Stanowisko: Specjalista ds. technicznej obsługi nieruchomości
Miejsce pracy: ElbląG / warmińsko-mazurskie / Polska

Opis stanowiska

  • sporządzanie przedmiarów i kosztorysów przy wykorzystaniu programu NORMA PRO,
  • zbieranie ofert na roboty budowlane i usługi niezbędne do właściwego funkcjonowania nieruchomości oraz przygotowywanie dokumentacji technicznej w ramach procedur zamówień publicznych.
  • sporządzanie ocen technicznych usterek występujących na zarządzanym zasobie,
  • nadzór nad realizacją/odbieranie prac remontowych i usług wykonywanych na zasobie,

Wymagania

  • znajomość programów komputerowych: pakiet MS Office (Word, Excel, Outlook) – w stopniu umożliwiającym samodzielną pracę, NORMA PRO
  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności ogólnobudowlanej ­– bezwzględnie wymagane,
    lub
  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych ­– bezwzględnie wymagane
    lub
  • doświadczenie zawodowe min. 3 lata,
  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych ­– bezwzględnie wymagane
  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych, dobra organizacja czasu pracy, rzetelność, dyspozycyjność.

Oferujemy

  • finansowanie opłat za składki członkowskie za przynależność do izby inżynierów,
  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat,
  • pracę w stabilnej firmie,
  • pakiet socjalny.
  • szkolenia zawodowe,

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl