← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 02/11/2018

Stanowisko: Specjalista ds. technicznej obsługi nieruchomości
Miejsce pracy: lubuskie / Polska

Opis stanowiska

  • wykonywanie przeglądów technicznych,
  • prowadzenie i przechowywanie dokumentacji w tym Książki Obiektu Budowlanego,
  • przygotowanie dokumentacji technicznej w ramach procedur zamówień publicznych.
  • sporządzanie przedmiarów i kosztorysów przy wykorzystaniu programu NORMA PRO,
  • zbieranie ofert na roboty budowlane i usługi niezbędne do właściwego funkcjonowania nieruchomości oraz przygotowywanie projektów umów w powyższym zakresie,

Planowana data zatrudnienia grudzień 2018 r./styczeń 2019 r.

będzie działał na jednym z wybranych obszarów:

  • Mazowieckie (Warszawa, Legionowo, Sochaczew, Nowy Dwór Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki);
  • Małopolskie (Kraków, Kielce, Nowy Glinnik, Lubliniec, Gliwice);

Wymagania

  • pożądane cechy kandydata: umiejętność rozwiązywania problemów technicznych, wysoka kultura osobista, dobra organizacja czasu pracy, sumienność, rzetelność,
  • doświadczenie w latach: min. 3 lata
  • znajomość programów komputerowych: pakiet MS Office, NORMA PRO – bezwzględnie wymagane,
  • prawo jazdy kat. B,

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pakiet socjalny, pakiet opieki medycznej.

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl