← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 28/07/2014

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. Serwisu i Części Zamiennych
Miejsce pracy: łódzkie / Polska

Opis stanowiska

Czego oczekujemy od kandydata?

  • Wykształcenia technicznego (mechanika, budowa maszyn)

  • 2-letniej znajomości rynku części zamiennych w sektorze maszyn budowlanych

  • Zdolności negocjacyjnych i handlowych oraz doświadczenia w obsłudze Klienta

  • Konsekwencji i skuteczności działania

  • Zaangażowania i odpowiedzialnego podejścia do wykonywanych zadań

  • Uczciwości  i otwartości we współpracy z innymi

  • Biegłej znajomości obsługi komputera

Na czym polega praca?

Osoba pracująca w dziale serwisu i części zamiennych odpowiedzialna jest za profesjonalną i kompleksową obsługę Klientów w zakresie doboru, doradztwa i sprzedaży części zamiennych do maszyn budowlanych. Odpowiedzialna jest również za utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi  Klientami oraz za pozyskiwanie nowych Klientów.

Wymagania

Zakres obowiązków:

  • Bezpośredni kontakt z Klientami, profesjonalny dobór części zamiennych oraz przygotowywanie ofert handlowych

  • Sprzedaż części zamiennych i akcesoriów

  • Pozyskiwanie nowych Klientów w regionie oraz rozwój sprzedaży na powierzonym terenie

  • Utrzymywanie i rozwój relacji z dotychczasowymi Klientami

  • Dbanie o najwyższy poziom obsługi Klientów oraz o najwyższy poziom sprzedaży

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Oferujemy

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Wybranemu kandydatowi oferujemy:

  • doskonałe warunki pracy w firmie o zasięgu międzynarodowym i renomie na rynku maszyn budowlanych

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz motywacyjny system wynagradzania

  • narzędzie niezbędne do pracy

  • możliwości wszechstronnego rozwoju i uczestnictwa w szkoleniach

  • koleżeńską atmosferę w pracy

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl