← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 08/03/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. ofertowania
Miejsce pracy: Bielsko-BiałA / śląskie / Polska

Opis stanowiska

  • Wykonywanie ofert techniczno-cenowych,
  • Planowanie procesu budowlanego: projektowanie – produkcja – montaż,
  • Kontakt z potencjalnymi Inwestorami, Generalnymi Wykonawcami oraz Biurami Projektowymi.
  • Udział w spotkaniach biznesowych i negocjacjach,

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. B,
  • Wiedza z zakresu projektowania konstrukcji budowlanych,
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • Umiejętności komunikacyjne.

Oferujemy

  • Możliwość wewnętrznego awansu,
  • Możliwość uzyskania uprawnień projektowych i wykonawczych.

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl