← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 12/12/2014

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. ekonomicznych budowy
Miejsce pracy: Lublin / lubelskie / Polska

Opis stanowiska

  • wystawianie faktur sprzedażowych,

  • księgowanie faktur w systemie finansowo-księgowym,

  • przygotowanie dokumentacji do rozliczenia budowy z inwestorem i podwykonawcami,
     w tym zarządzanie kaucjami, zaliczkami,

  • wspieranie Kierownika Budowy i Kierownika Projektu w kwestiach ekonomicznych.

Wymagania

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • znajomość pakietu MS Office

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • samodzielnośc

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl