← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 24/06/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Przedstawiciel handlowy
Miejsce pracy: KońSkie / świętokrzyskie / Polska

Opis stanowiska

  • budowanie i podtrzymywanie trwałych relacji biznesowych z kluczowymi klientami Spółki
  • aktywną rozbudowę portfela klientów

Wymagania

  • wykształcenie min średnie  - mile widziane branżowe
  • praktyczna znajomość Ms Office
  • min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży w branży grzewczej i sanitarnej

Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego/niemieckiego.

Oferujemy

  • szereg szkoleń, wspierających Twój rozwój merytoryczny i kompetencyjny
  • wynagrodzenie złożone z części stałej oraz zmiennej, zależne od wyników sprzedaży
  • możliwość realizacji działań biznesowych w firmie będącej długoletnim liderem na rynku, w branży grzewczej i sanitarnej
  • niezbędne narzędzia pracy tj. samochód służbowy, laptop, telefon

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl