← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 12/08/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Projektant Konstrukcji Budowlanych
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Wymagania

Oferujemy:
  • Kartę multisport
  • Duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Współpracę z młodym i ambitnym zespołem
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy
Opis stanowiska:
  • Analiza oraz optymalizacja rozwiązań konstrukcyjnych
  • Pilnowanie zgodności tworzonego projektu z przyjętymi przez firmę standardami oraz ogólną koncepcją projektu.
  • Opracowywanie projektów koncepcyjnych, budowlanych oraz wykonawczych w zakresie konstrukcji budowlanych
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (wymagane: budownictwo)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w środowisku BIM
  • Doświadczenie przy projektowaniu obiektów konstrukcji żelbetowych w budownictwie mieszkaniowym wielorodzinnym

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl