← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 02/05/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Projektant Instalacji Sanitarnych
Miejsce pracy: Macierzysz, Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

  • Uczestnictwo w rozwiązywaniu zagadnień technicznych na każdym etapie realizacji projektów;
  • Weryfikację dokumentacji technicznych istniejących systemów;
  • Prowadzenie uzgodnień z klientami oraz z innymi branżami;
  • Terminowość i jakość realizowanych projektów.
  • Analizę oraz optymalizację rozwiązań instalacyjnych;
  • Wykonywanie projektów branży sanitarnej;

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • Umiejętność pracy w zespole i dyspozycyjność;
  • Uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych bez ograniczeń;
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Uczciwość, pracowitość i profesjonalizm;
  • Umiejętność samodzielnego analizowania i rozwiązywania zagadnień oraz problemów technicznych;
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy;
  • Umiejętność samodzielnego wykonywania rysunków budowlanych w środowisku AutoCAD;
  • Znajomość programów branżowych;
  • Aktualna przynależność do izby samorządu zawodowego;
  • Znajomość rynku budowlanego (stosowane materiały, rozwiązania, technologie);

Dodatkowymi atutami będą:

  • Znajomość oprogramowania BIM.
  • Znajomość języka angielskiego;

Oferujemy

  • Miłą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy;

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl