← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 22/07/2019

Stanowisko: Praktykant / Praktykantka do Zakładu Sieci Kanalizacyjnej, Oddział Renowacji i Napraw Bezwykopowych Sieci Kanalizacyjnej
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

ul. Jagiellońska 65/67

Wymagania

Główne zadania:
  • ocena stanu technicznego sieci kanalizacyjnej, kwalifikowanie kanałów do napraw i renowacji.

Oferujemy

Od Kandydatów oczekujemy:
  • dobrej znajomości obsługi komputera (MS Office).
  • umiejętności pracy w zespole,
Praktykantom oferujemy:
  • dostęp do nowoczesnych rozwiązań i profesjonalne środowisko pracy.

Informujemy, że praktyka jest bezpłatna
Okres trwania praktyki: miesiąc lub dłużej

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl