← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 27/01/2021

Oferowana praca

Stanowisko: Pracownik ogólnobudowlany
Miejsce pracy: śląskie / Polska

Opis stanowiska

Zatrudnimy 4 osoby na stanowisko Pracownik ogólnobudowlany oraz kierowca pracujący.

Osoba zatrudniona będzie wykonywać remonty obiektów przemysłowych - iniekcje, naprawy zaprawami PCC, wzmocnienia włóknem węglowym, posadzki żywiczne. Praca ciekawa, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii budowlanych.

Dodatkowo osoba odpowiedzialna będzie kierować samochodem dostawczym.

Wymagania

  • Praca na wysokości (możliwe rusztowanie)

  • Umiejętności manualne jak dla prac wykończeniowych

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Chęć poznawania nowych technologii i doskonalenia zawodowego

Oferujemy

  • Praca w firmie z ponad 10-letnim stażem.

  • Atrakcyjne, odpowiednie do umiejętności i zaangażowania wynagrodzenie.

  • Umowa o pracę.

  • Możliwość doskonalenia zawodowego.

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl