← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 11/12/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Pomocnik elektromontera
Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Polska

Opis stanowiska

  • Prace związane z budową, konserwacją i utrzymaniem infrastruktury energetycznej na kontraktach kolejowych (podstacje trakcyjne, linie zasilające, itd.) na terenie całego kraju;
  • Budowa kablowych i napowietrznych linii energetycznych nn i WN;
  • Realizacja bieżących zadań związanych z montażem urządzeń elektroenergetycznych, rozdzielnic, oświetlenia ulic.

Wymagania

Wymagania
  • Mile widziane wykształcenie o profilu elektrycznym lub elektroenergetycznym;
  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole;
  • Zaangażowanie w wypełnianiu powierzonych obowiązków.
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy poza miejscem zamieszkania;
  • Znajomość podstaw elektryki (uprawnienia SEP do 1kV możliwe do zdobycia u pracodawcy);

Oferujemy

Oferujemy
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia;
  • Umowę o pracę;
  • Współpracę z najlepszymi ekspertami w branży.

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl