← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 27/07/2016

Oferowana praca

Stanowisko: Operator Wytwórni Mas Bitumicznych
Miejsce pracy: Leszno / wielkopolskie / Polska

Wymagania

Zakres obowiązków:
  • obsługa Wytwórni Mas Bitumicznych
  • prowadzenie dokumentacji wytwórni
  • produkcja, konserwacja, przeglądy, bieżące naprawy, remonty, montaż i demontaż wytwórni
Poszukiwane kompetencje:
  • uprawnienia na zespoły maszyn do produkcji mieszanek bitumicznych KL II do 140m3/h
  • świadectwo kwalifikacyjne do eksploatacji w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu dla następujących urządzeń, instalacji i sieci: Grupa 1 punkt 2,3,4,7,9,10 oraz Grupa 2 punkt 1,2,6,7,9,10
  • około 5 lat doświadczenia przy produkcji mas bitumicznych
  • wykształcenie min. średnie techniczne
Oferujemy:
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • stabilne zatrudnienie w dużej, międzynarodowej firmie

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl