← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 22/10/2019

Stanowisko: Monter wind i urządzeń dźwigowych - Serwisant - Mechanik Mechatronik
Miejsce pracy: Niemcy / / Niemcy

Opis stanowiska

  • oddawaniu systemów do eksploatacji z uwzględnieniem przepisów technicznych
  • wymianie części zużywalnych
  • tworzeniu raportów serwisowych i sprawozdań z konserwacji

Wymagania

  • dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe jako mechatronik, mechanik konstrukcji, metalowiec, ślusarz, elektryk w dziedzinie budowy maszyn, kursy doszkalające w dziedzinie montażu, eksploatacji wind i/ lub kilkuletnie doświadczenie w wymienionych branżach
  • gotowość do pracy montażowych (miejsce pracy jak najbliżej miejsca zamieszkania po pomyślnym zakończeniu okresu próbnego)
  • zorientowanie na klienta
  • doświadczenie zawodowe, najlepiej w branży wind i schodów ruchomych
  • podstawowa znajomość j. niemieckiego

Oferujemy

  • polityka bezpieczeństwa, ochrony zdrowia i ochrony środowiska THOR®
  • premie specjalne w sklepie premium THOR&more
  • indywidualna osoba do kontaktu, także w weekendy
  • odzież robocza od engelbert strauss®
  • samochód służbowy (od miejsca zamieszkania) z własną kartą paliwową
  • do 30 dni urlopu w roku
  • organizacja noclegu w miejscu pracy
  • umowa o pracę na czas nieokreślony
  • wysokiej jakości wyposażenie narzędziowe i maszynowe
  • atrakcyjne wynagrodzenie + diety
  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego w Akademii THOR®
  • PLUS CARD (status pacjenta prywatnego dla Pana/i oraz rodziny)

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl