← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 29/04/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Monter rusztowań przemysłowych
Miejsce pracy: małopolskie / Polska

Opis stanowiska

  • Montaż i demontaż rusztowań typu Layher na obiektach przemysłowych;
  • Przestrzeganie przepisów BHP;
  • Dbałość o składowanie materiału.

Wymagania

  • Certyfikat montera SCC/VCA- warunek konieczny;
  • Sumienność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, dyspozycyjność.

Oferujemy

  • Pomagamy przy zwrocie podatku zapłaconego w Niemczech;
  • Dodatek za  pracę w niedzielę 75%;
  • Czas pracy 8 -10 godz. (od 173 godz. do 200 godz. na m-c);
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w pracy godzinowej  od 14.30 € /godz brutto i dodatek uznaniowy w/g regulaminu;
  • Dodatek za pracę w nocy 20%;
  • Dodatek za pracę w święta 200%;
  • Ubrania ochronne , sprzęt ochrony osobistej pracownika, narzędzia na koszt firmy.

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl