← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 28/05/2016

Oferowana praca

Stanowisko: Monter rusztowań
Miejsce pracy: Norwegia / / Norwegia

Opis stanowiska

  • fasadowych na różnych budowach(projekty budowlane).

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do pracy na projekcie stacjonarnym
  • Mile widziane doświadczenie międzynarodowe
  • Norweski certyfikat na montaż rusztowań §46/§17
  • Praktyczne doświadczenie wyłącznie przy projektach budowlanych

Oferujemy

  • W trakcie procesu rekrutacji zapewniamy wszystkim kandydatom pomoc konsultanta Adecco w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych wymaganych na spotkaniu rekrutacyjnym.
  • Kandydaci mogą liczyć na szczegółową prezentację warunków zatrudnienia,prowadzoną przez przedstawiciela z Norwegii, podczas finalnego spotkania rekrutacyjnego.
  • Konsultanci Adecco pomagają w załatwieniu wszelkich formalności związanych z rozpoczęciem pracy w Norwegii.

W Norwegii:

  • Pomoc z znalezieniu zakwaterowania w Norwegii
  • W wyniku zatrudnia w oparciu o norweską umowę pracy pracownikom przysługują inne świadczenia jak np.: pełne ubezpieczenie zdrowotne, odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci itp.
  • Wysokość wynagrodzenia uzależniona od posiadanych kwalifikacji i umiejętności.Stawka minimalna 181,50 NOK/ brutto.
  • Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy
  • Możliwość skorzystania z programu Adecco Fordel oferującego m.in. pakiety rabatowe, dofinansowanie szkoleń lub zajęć poza godzinami pracy (np. zajęcia sportowe, sprzęt sportowy).
  • Stawka gwarantowana zgodna z norweskimi standardami i norweskim prawem pracy.

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl