← Wstecz | Drukuj

BAUTECH Sp.z o.o. / Oferta z dnia: 25/04/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier / Doradca Techniczny
Miejsce pracy: Piaseczno / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

  • przygotowywanie i weryfikacja dokumentacji technicznej

  • doradztwo techniczne w zakresie technologii oferowanych przez firmę

  • współpraca z biurami projektowymi, wykonawcami

Wymagania

  • wykształcenia technicznego (preferowane budownictwo)

  • praktycznej wiedzy z zakresu budownictwa

  • znajomości oprogramowania *CAD

  • zdolności analitycznego myślenia

  • gotowości do wyjazdów służbowych, prawa jazdy kat. B

Oferujemy

  • ciekawą pracę w zgranym, dynamicznym zespole

  • stałe wynagrodzenie

  • rozwój zawodowy, specjalistyczne treningi i szkolenia

  • przyjazną atmosferę pracy

  • odpowiednie narzędzia pracy

Dane firmowe

BAUTECH Sp.z o.o.