← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 08/05/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Monter Ociepleń
Miejsce pracy: Sallanches / / Francja

Opis stanowiska

  • tynkowanie, malowanie fasad
  • ocieplanie budynków płytami styropianowymi (budynki mieszkalne)

Wymagania

  • mile widziana znajomość języka francuskiego
  • ciągłość ubezpieczenia w ZUS dla celów zaświadczenia A1 (co najmniej 30 dni przed rozpoczęciem pracy)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na czas określony (pierwsza umowa na miesiąc z możliwością przedłużenia) zgodne z przepisami francuskiego Kodeksu Pracy
  • dobre warunki pracy i płacy
  • zakwaterowanie

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl