← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 08/04/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Monter Konstrukcji Stalowych i Aluminiowych
Miejsce pracy: pomorskie / Polska

Opis stanowiska

  • montaż konstrukcji hal na podstawie dokumentacji technicznej
  • samokontrola wykonywanych prac pod kątem zgodności z wytycznymi montażu i dokumentacją techniczną
  • przestrzeganie przyjętych norm BHP, ustaleń i przepisów wewnątrzzakładowych oraz procedur systemu zarządzania jakością ISO

Wymagania

  • doświadczenie w pracy w branży budowlanej min. 3 lata
  • znajomość języka obcego ( niemiecki, angielski) będzie dodatkowym atutem.
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym oraz wyjazdu w delegacje (krajowe, zagraniczne do 2 tyg.)
  • bardzo dobra komunikacja i praca w zespole
  • praktyczne umiejętności z zakresu prac ślusarskich oraz obsługi wiertarki i szlifierki
  • umiejętności spawalnicze w zakresie niezbędnym do wykonywania prac montażowych mile widziane
  • zaangażowanie, solidność i dyspozycyjność

Oferujemy

  • pracę w przyjaznym i dynamicznym zespole ludzi, którzy lubią ze sobą współpracować
  • grupowe ubezpieczenie pracownicze
  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl